اسپلیت و کولر گازی دیواری گری :

اسپلیت و کولر های گازی گری Gree از معتبرترین و قدیمی ترین برند های ساخت چین در بازار کولرهای گازی می باشد. محصولات تهویه مطبوع با برند گری در چهار کشور چین، برزیل، پاکستان و ویتنام تولید شده و این کمپانی فراملیتی با تولید سالانه 27 میلیون دستگاه تهویه مطبوع خانگی یکی از بزرگترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. 

ویژگی ها :
تایمر 24 ساعته
سطح صدای پایین
حالت خواب راحت
سیستم Auto Restart
طراحی منحصر بفرد و زیبا
قدرت پرتاب باد فوق العاده زیاد
صرفه جویی در مصرف انرژی
سیستم نظافت و عیب یابی خودکار
سیستم پلاسمای سرد و یخ زدای اتوماتیک
مدل های اینورتر کم مصرف با گرید انرژی A
فیلتراسیون بوسیله فیلترهای سلامتی که محیط را عاری از هر گونه آلاینده و ذرات گرد و غبار می سازد
این برند در مدل های مختلفی موجود می باشند: 1- اسپلیت دیواری 2- اسپلیت پنجره ای 3 - اسپلیت ایستاده مدل پرتابل
اسپلیت های دیواری آن به 3 مدل تقسیم می شوند:1. اینورتر ++Grade A 2. Grade A 3. Grade B
که در ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 17000 ، 24000، 28000، 30000، 32000، 36000، 48000، 50000، 60000، 72000، 90000، 95000، 100000 موجود می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

شرکت تاسیسات یزد تهویه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج رادیاتور در برند های ایرانی و خارجی , کولر گازی اسپلیت , تصفیه آب برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما می باشند.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی یزد تهویه می باشد.

مدیر فروش  :09175956588
آدرس : شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4

اسپلیت و کولر گازی دیواری گری

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

های ,اسپلیت ,گازی ,  ,، ,برند ,می باشند ,می باشد ,کولر گازی ,و کولر ,grade a

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز ماساژ در تهران دیوار یادگاری های یک عاشقانه الهی نامه میرزا علی کارگر ساروی ربات مدیر گروه نلگرام | محافظ گروه | ادمین گروه | مراقب گروه گروه آموزشی علیرضا صبوری دوست دارم توهم بدونی دفتر روانشناسی آیسا میرشاهی پیش بینی ورزش - ورزش ما، مرجعی برای توسعه ورزش کشور کارگاه حکاکی حمید فیلم و سریال